Poznaj nasz zespół

Janusz Iwanicki

radca prawny - doradca restrukturyzacyjny

Radca prawny wpisany na listę OIRP w Toruniu w 1992 r. pod numerem Tr – 414. Studia na Wydziale Prawa i Administracji UMK oraz Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Specjalizuje się w procesach cywilnych, prawie umów gospodarczych, prawie nieruchomości oraz zagadnieniach upadłości i likwidacji firm, restrukturyzacji zadłużenia, windykacji i egzekucji.

Od 1992 r. współpracownik Mecenasi Kancelaria Doradców Prawnych, Podatkowych i Ekonomicznych sp. z o.o. w Toruniu, w latach 1998 – 2010 wspólnik – założyciel Kancelarii Radców Prawnych MECENASI s.c. w Toruniu. W okresie od 1992 r. do 2005 r. członek zespołów prowadzących upadłości przedsiębiorstw na terenie Torunia, Bydgoszczy,  Włocławka, Grudziądza i Aleksandrowa Kujawskiego (m.in. Włocławskich Zakładów Ceramiki, Kombinatu Budowlanego we Włocławku, FOG Rofis w Grudziądzu, ZOMiMGS Budkrusz w Aleksandrowie Kujawskim, TZPN Polchem w Toruniu).

W 2013 r. uzyskał licencję syndyka, która w związku z wejściem w życie Prawa restrukturyzacyjnego przekształciła się w licencję doradcy restrukturyzacyjnego.

Piotr Iwanicki

radca prawny

Radca prawny specjalizujący się w prawie internetu i nowych technologii oraz prawie podatkowym. W 2005 roku ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

W trakcie studiów odbył stypendium programu Erasmus we Włoszech na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Padwie. Jest absolwentem Podyplomowego Studium Prawa Podatkowego i Podatków Uniwersytetu Warszawskiego. W 2010 r. rozpoczął aplikację radcowską w Okręgowej Radę Radców Prawnych w Toruniu. Biegle włada  językiem angielskim oraz językiem włoskim.

Twórca bloga prawniczego GeekLaw.pl

Jakub Kasperek

radca prawny

W 2011 roku kończył studia prawnicze na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Następnie odbywał aplikację radcowską prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Toruniu. Radca prawny od 2016 r. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w organach administracji państwowej tj. Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, jako pełnomocnik procesowy KRUS, a także w kancelariach prawny o ogólnopolskim zasięgu. Swoją wiedzę i umiejętności wykorzystuje w zakresie rozwiązywania problemów prawnych branży rolniczej. W kręgu jego zainteresowań pozostają również ubezpieczenia społeczne, prawo pracy oraz szeroko rozumiane sprawy cywilne i gospodarcze.

Śledź nas co dzień na Facebooku!