Poznaj nasz zespół

Janusz Iwanicki

radca prawny

Radca prawny wpisany na listę OIRP w Toruniu w 1992 r. pod numerem Tr – 414. Studia na Wydziale Prawa i Administracji UMK oraz Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Specjalizuje się w procesach cywilnych, prawie umów gospodarczych, prawie nieruchomości oraz zagadnieniach upadłości i likwidacji firm, restrukturyzacji zadłużenia, windykacji i egzekucji.

Od 1992 r. współpracownik Mecenasi Kancelaria Doradców Prawnych, Podatkowych i Ekonomicznych sp. z o.o. w Toruniu, w latach 1998 – 2010 wspólnik – założyciel Kancelarii Radców Prawnych MECENASI s.c. w Toruniu. W okresie od 1992 r. do 2005 r. członek zespołów prowadzących upadłości przedsiębiorstw na terenie Torunia, Bydgoszczy,  Włocławka, Grudziądza i Aleksandrowa Kujawskiego (m.in. Włocławskich Zakładów Ceramiki, Kombinatu Budowlanego we Włocławku, FOG Rofis w Grudziądzu, ZOMiMGS Budkrusz w Aleksandrowie Kujawskim, TZPN Polchem w Toruniu).

Piotr Iwanicki

radca prawny

Radca prawny specjalizujący się w prawie internetu i nowych technologii oraz prawie podatkowym. W 2005 roku ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

W trakcie studiów odbył stypendium programu Erasmus we Włoszech na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Padwie. Jest absolwentem Podyplomowego Studium Prawa Podatkowego i Podatków Uniwersytetu Warszawskiego. W 2010 r. rozpoczął aplikację radcowską w Okręgowej Radę Radców Prawnych w Toruniu. Biegle włada  językiem angielskim oraz językiem włoskim.

Twórca bloga prawniczego GeekLaw.pl

Jakub Bronka

aplikant radcowski

Absolwent prawa na WPiA Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W 2013 roku rozpoczął aplikację radcowską. Właściciel biura pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości „Bronka Nieruchomości”. Praktyka prawnicza oraz doświadczenie w obrocie nieruchomościami czyni go specjalistą z zakresu problemów prawnych związanych z doradztwem oraz sporami w zakresie prawa nieruchomości.

Jakub Kasperek

aplikant radcowski

W 2011 roku kończył studia prawnicze na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim w Olsztynie. Aktualnie odbywa aplikację radcowską. Pracując w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz jako pełnomocnik procesowy KRUS zdobył doświadczenie w zakresie problemów prawnych branży rolniczej. Jako znawca praktycznej strony ubezpieczeń społecznych, wykorzystuje zdobyte umiejętności w praktyce prawnej specjalizując się w doradztwie oraz sporach z tego zakresu.

Magdalena Kietschke

aplikant radcowski

W 2011 r. ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu rozpoczęła w 2013 r. Interesuje się prawem pracy, którego praktyczne aspekty poznawała zarówno w kancelarii jak i w trakcie stażu w Urzędzie Pracy.

Śledź nas co dzień na Facebooku!

a

a

s

content

content